Využití dotykové televize

Využití dotykové televize

EdutabTV je interaktivní dotyková televize využívaná ve školkách, školách i v komerčním sektoru pro prezentace, přednášky, výstavy a další činnosti. Základní školní verze pod 40 000,-

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Cena je za kompletní řešení (televize, počítač, stojan, kabeláž). Dodáváme v několika variantách s možností individuální konfigurace a doplňků. I základní verze je plnohodnotným pomocníkem při práci, obsahuje předinstalované aplikace. Rozdíl je zejména ve výkonu a vybavení počítače. Na zařízení lze bezdrátově sdílet obsah z mobilů či jiných počítačů, případně můžete připojit svůj notebook.

Aplikace pro školy zdarma

Již v základu jsou nainstalované nápadníky aplikací a online zdrojů zdarma bez nutnosti dalších investic. V budoucnu můžete aplikace vyměnit za jiné volně dostupné, případně jít cestou nákupu sofistikovaných obsáhlejších licencí. Volba je čistě na Vás, Vašem způsobu práce a Vašich finančních možnostech.

EdutabTV dotyková řešení

Ve školkách a na prvním stupni ZŠ často vystačí základní konfigurace. U složitějších aplikací a při práci žáků se specifickými potřebami doporučujeme spíše silnější verze. Na základě požadavků doplníme k zařízení kamery, mikrofony, doplňkové reproduktory a další. Pro firemní zákazníky doporučujeme spíše silnější verze. Předpokládané využití s Vámi rádi zkonzultujeme.

Přeprava dotykové televize

Zařízení k Vám dovezeme, nainstalujeme a proškolíme obsluhu. Dále je možnost pokračovacích školení odborným školitelem. Lze tak rozvíjet různá témata, jako například využití při online výuce a podobně.

EdutabTV dotykové televize školení

Zařízení vyžaduje pouze běžnou uživatelskou údržbu počítače. Pokud toto sami nezvládnete a nemáte svého IT správce, lze tyto úkony ekonomicky řešit i na velké vzdálenosti bez nutnosti dojezdu našeho servisního technika. Umíme se vzdáleně připojit přes internet nebo pošleme kurýra, který si u Vás vyzvedne a zase vrátí opravený počítač. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Varianta dotyková televize s mobilním stojanem.

Dotyková televize s pojezdem na zeď

Dotyková televize na zdi, s možností výškového nastavení.

Dotyková televize s výškovým nastavením a pojezdem

Dotyková televize ke zdi s motorickým zvedáním.

EdutabTV dotykové televize

Při výběru správné dotykové televize nebo monitoru je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou vaše potřeby, rozpočet, velikost obrazovky, rozlišení, dotyková technologie a další funkce. Zde jsou některé faktory, které byste měli zvážit:

 • Potřeby: Nejprve si položte otázku, pro jaký účel budete dotykovou televizi nebo monitor používat. Jestliže potřebujete dotykovou obrazovku pro pracovní účely, jako jsou prezentace, videokonference, design nebo vzdělávání, mohou být vyšší nároky na vlastnosti, jako je rozlišení, velikost obrazovky a funkce pro prezentaci. Jestliže chcete použít dotykovou obrazovku pro zábavu nebo pro herní účely, může být důležitá odezva obrazovky a kvalita zobrazování barev.
 • Velikost obrazovky: Velikost obrazovky by měla být vybrána na základě vašich potřeb. Jestliže se jedná o obrazovku pro pracovní účely, větší obrazovka může být vhodná pro zobrazení detailů. Pokud potřebujete dotykovou obrazovku pro domácí použití, může být menší obrazovka vhodnější pro kompaktnost a snadnou přenositelnost.
 • Rozlišení: Rozlišení obrazovky ovlivňuje kvalitu zobrazení. Vyšší rozlišení umožňuje zobrazit více detailů a zvýrazňuje obrazovou kvalitu. Vysoké rozlišení je obvykle vhodné pro obrazovky s velkou úhlopříčkou.
 • Dotyková technologie: Existují různé typy dotykových technologií, jako jsou kapacitní, rezistivní a infračervené dotykové technologie. Každá technologie má své výhody a nevýhody a záleží na vašich potřebách, která bude nejvhodnější. Například kapacitní technologie je vhodná pro přesné ovládání gesty a vyžaduje menší tlak než technologie rezistivní.
 • Další funkce: Například reproduktory, připojovací porty a příslušenství mohou být důležité pro vaše potřeby. Například, jestliže potřebujete reproduktory pro zvukové prezentace nebo zábavu.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
 • Miroslav Lipavský

  56961 Dolní Újezd 635

 • (+420) 722 454 067
  info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat