56961 Dolní Újezd 635, CZ (+420) 722 454 067 info@edutabtv.cz

Využití dotykové televize

Využití dotykové televize

EdutabTV je interaktivní dotyková televize využívaná ve školkách, školách i v komerčním sektoru pro prezentace, přednášky, výstavy a další činnosti. Základní školní verze pod 40 000,-

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Cena je za kompletní řešení (televize, počítač, stojan, kabeláž). Dodáváme v několika variantách s možností individuální konfigurace a doplňků. I základní verze je plnohodnotným pomocníkem při práci, obsahuje předinstalované aplikace. Rozdíl je zejména ve výkonu a vybavení počítače. Na zařízení lze bezdrátově sdílet obsah z mobilů či jiných počítačů, případně můžete připojit svůj notebook.

Aplikace pro školy zdarma

Již v základu jsou nainstalované nápadníky aplikací a online zdrojů zdarma bez nutnosti dalších investic. V budoucnu můžete aplikace vyměnit za jiné volně dostupné, případně jít cestou nákupu sofistikovaných obsáhlejších licencí. Volba je čistě na Vás, Vašem způsobu práce a Vašich finančních možnostech.

EdutabTV dotyková řešení

Ve školkách a na prvním stupni ZŠ často vystačí základní konfigurace. U složitějších aplikací a při práci žáků se specifickými potřebami doporučujeme spíše silnější verze. Na základě požadavků doplníme k zařízení kamery, mikrofony, doplňkové reproduktory a další. Pro firemní zákazníky doporučujeme spíše silnější verze. Předpokládané využití s Vámi rádi zkonzultujeme.

Přeprava dotykové televize

Zařízení k Vám dovezeme, nainstalujeme a proškolíme obsluhu. Dále je možnost pokračovacích školení odborným školitelem. Lze tak rozvíjet různá témata, jako například využití při online výuce a podobně.

EdutabTV dotykové televize školení

Zařízení vyžaduje pouze běžnou uživatelskou údržbu počítače. Pokud toto sami nezvládnete a nemáte svého IT správce, lze tyto úkony ekonomicky řešit i na velké vzdálenosti bez nutnosti dojezdu našeho servisního technika. Umíme se vzdáleně připojit přes internet nebo pošleme kurýra, který si u Vás vyzvedne a zase vrátí opravený počítač. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Varianta dotyková televize s mobilním stojanem.

Dotyková televize s pojezdem na zeď

Dotyková televize na zdi, s možností výškového nastavení.

Dotyková televize s výškovým nastavením a pojezdem

Dotyková televize ke zdi s motorickým zvedáním.

EdutabTV dotykové televize

Napište nám

Pokud se do 2 dnů neozveme zpět, kontaktujte nás.

Přihlásit k newsletteru
EdutabTV - dotykové televize
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat