56961 Dolní Újezd 635, CZ (+420) 722 454 067 info@edutabtv.cz

Popis

Popis zařízení

EdutabTV je kompletní sestava pro práci dotykem prstu či dotykovým perem. Skládá se ze stojanu, dotykové televize a výpočetní jednotky. Sestavu lze individuálně modifikovat podle potřeb zákazníka. Využívá se jako dotykové televize ve školství stejně tak jako dotykové televize pro firmy na prezentace, přednášky, animace, výstavy.

Dotyková televize do firem, škol a školek

Základem je obrazovka s úhlopříčkou 50" (126cm) s dotykovým rámem. Pracuje v režimu multidotyku (ovládání více prsty či dotykovým perem). Pracuje v rozlišení 4K. Poskytuje velmi dobrý jas i při osvětlené místnosti. Vestavěny jsou dva stereo reproduktory pro běžné ozvučení třídy. Obrazovku lze čistit běžnými čistícími prostředky a je chráněna bezpečnostním sklem.

Zařízení je umístěno na výškově nastavitelném stabilním mobilním stojanu nebo zavěšeno na zdi. Další variantou pak může být pevné ukotvení na výškově nastavitelném stojanu u zdi. Rozměr stojanu i televize je navržen tak, aby prošel dveřmi a výtahem. Koncept je postaven jako nízkonákladový, jednotlivé komponenty lze rozebrat a opravit. Jednotlivé komponenty lze individuálně modifikovat podle účelu využití.

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Varianta dotyková televize s mobilním stojanem. Výškově nastavitelná.

Dotyková televize s pojezdem na zeď

Dotyková televize na zdi, s možností výškového nastavení.

Dotyková televize se stojanem kotveným do země nebo do zdi

Dotyková televize ke zdi se stojanem kotveným do zdi nebo země. Výškově nastavitelná.

Dotyková televize s výškovým nastavením a pojezdem

Dotyková televize ke zdi s motorickým zvedáním. Komfortní ovládání dálkovým ovladačem. Paměť na nastavení výšky.

Sestavu ovládá počítač umístěný za televizí. Výkon a provedení počítače závisí na požadovaném využití. Přizpůsobit lze výkon, kapacitu i programové vybavení. Máme zkušenosti jak s výukovým software, tak prezentačním software ve firmách. K dispozici je také celá řada doplňků (webkamery, mikrofony, bezdrátová zařízení, roboti, virtuální realita a další).

Dotyková televize pro školy, školky, firmy

Součástí dodávky je základní software pro plnohodnotnou práci. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Umíme řešit vzdálenou správu, zajistíme servis a údržbu.

Koncepty využití dotykové televize jsou velmi široké: výuka, přednášky, prezentace, výstavy, porady, 3D projekce, animace, projekce, informační kiosek na akcích a podobně.

Dotykové televize EdutabTV

Napište nám

Pokud se do 2 dnů neozveme zpět, kontaktujte nás.

EdutabTV - dotykové televize
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat