Open Sankoré

Open source program Open Sankoré je určen k přípravě vzdělávacích materiálů určených pro dotykové tabule, obrazovky nebo plátna.

Open Sankoré logo

Vzdělávací aplikace a hry

Vybrané vzdělávací hry a aplikace zdarma z Microsoft Store. Lze využít i vaše stávající nakoupené aplikace, které máte ve škole.

Microsoft vzdělávací aplikace EdutabTV

Android aplikace

Vybrané vzdělávací hry a aplikace z GooglePlay.- Široká databanka aplikací v češtině i cizích jazycích.

Googleplay logo

Základní vzdělávací obsah

EdutabTV již v základu obsahuje databázi předinstalovaných aplikací. K dispozici je dále široká databanka aplikací z různých oborů jak z Microsoft Store tak z GooglePlay. Lze provozovat oba operační systémy jak Windows tak Android na jednom zařízení. Celé řešení je postavené jako velmi variabilní a nízkonákladové. Volba vybavení je na Vás a nejste limitováni licencemi či konkrétním dodavatelem softwaru. V případě požadavku na sofistikovanější programové balíčky doporučíme vhodný licencovaný software.


Dodávky, instalace, montáž, pronájem. Interaktivní dotykové televize pro školy, školky a firmy. Dotykové obrazovky. Moderní náhrada za interaktivní tabuli. Využivá se ve školství i v komerčním sektoru na prezentacích, výstavách, seminářích, předváděcích akcích. Pronájem prezentační techniky. Software pro školy, školky. Android aplikace, Windows aplikace, Microsoft Store, Googlelay Store. Vybavení do škol, vybavení do školek.

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies

Edutab.cz - interaktivní řešení pro školy a školkyWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOMSvatební půjčovnaAkce pro děti