Softwarová nezávislost

Programové vybavení není vázáno na žádného konkrétního dodavatele. Můžete si tedy zvolit vlastní cestu - buď nákup sofistikovaných licencí, či využití volně dostupných zdrojů. S volbou Vám rádi pomůžeme.

Vzdělávací aplikace a hry

Sestava již v základu obsahuje vybrané předinstalované vzdělávací hry a aplikace. Lze případně využít i vaše stávající nakoupené aplikace, které již máte ve škole. Doporučíme vhodný software pro Vaše individuální potřeby.

Microsoft vzdělávací aplikace EdutabTV

Android aplikace

Vybrané vzdělávací hry a aplikace z GooglePlay. Široká databanka aplikací v češtině i cizích jazycích.

Googleplay logo

Základní vzdělávací obsah

EdutabTV již v základu obsahuje databázi předinstalovaných aplikací. K dispozici je dále široká databanka aplikací z různých oborů jak z Microsoft Store tak z GooglePlay. Lze provozovat oba operační systémy jak Windows tak Android na jednom zařízení. Celé řešení je postavené jako velmi variabilní a nízkonákladové. Volba vybavení je na Vás a nejste limitováni licencemi či konkrétním dodavatelem softwaru. V případě požadavku na sofistikovanější programové balíčky doporučíme vhodný licencovaný software.

Řešili jsme i různá specifická zadání, např. software pro žáky se specifickými potřebami, software pro autisty, software pro ZŠ, logopedický software a další požadavky. Ve firemním sektoru jsou to pak sofistikovaná řešení pro prezentační účely, výstavy, veletrhy, různé 3d simulátory či informační kiosky, software pro vymezení přístupu k internetu ke konkrétním stránkám a další vychytávky. Vzhledem k různorodým licenčním podmínkám jednotlivých produktů a velmi individuálním požadavkům zákazníků není v našich silách zveřejňovat seznamy jednotlivých aplikací, ale rádi Vám individuálně zpracujeme nabídku vhodného programového vybavení pro Váš konkrétní účel. Ať už se jedná o školku, firmu, instituci.
Dodávky, instalace, montáž, pronájem. Interaktivní dotykové televize pro školy, školky a firmy. Dotykové obrazovky pro mateřské školy, základní školy, učiliště. Moderní náhrada za interaktivní tabuli. Využivá se ve školství i v komerčním sektoru na prezentacích, výstavách, seminářích, předváděcích akcích. Pronájem prezentační techniky. Pronájem dotykové televize, dotykové obrazovky, zapůjčení dotykový prezentační panel, dotykové panely na veletrhy. Pronájem projekční techniky, prezentační techniky na veletrhy, výstavy, prezentace. Software pro školy, školky. Android aplikace, Windows aplikace, Microsoft Store, Googlelay Store. Vybavení do škol, vybavení do školek. Šablony do škol, šablony do školek. Počítače pro distanční výuku, pro studenty, počítače na homeoffice.

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies, Obchodní podmínky

Edutab.cz - interaktivní řešení pro školy a školkyWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOMSvatební půjčovnaAkce pro dětiEshop počítače, IT služby |