Vzdělávací obsah

Základní vzdělávací obsah

EdutabTV již v základu obsahuje databázi předinstalovaných aplikací. K dispozici je dále široká databanka aplikací z různých oborů. Lze provozovat oba operační systémy jak Windows tak Android na jednom zařízení. Celé řešení je postavené jako velmi variabilní a nízkonákladové. Volba vybavení je na Vás a nejste limitováni licencemi či konkrétním dodavatelem softwaru. V případě požadavku na sofistikovanější programové balíčky doporučíme vhodný licencovaný software.

Řešili jsme i různá specifická zadání, např. software pro žáky se specifickými potřebami, software pro autisty, software pro ZŠ, logopedický software a další požadavky. Ve firemním sektoru jsou to pak sofistikovaná řešení pro prezentační účely, výstavy, veletrhy, různé 3d simulátory či informační kiosky, software pro vymezení přístupu k internetu ke konkrétním stránkám a další vychytávky. Vzhledem k různorodým licenčním podmínkám jednotlivých produktů a velmi individuálním požadavkům zákazníků není v našich silách zveřejňovat seznamy jednotlivých aplikací, ale rádi Vám individuálně zpracujeme nabídku vhodného programového vybavení pro Váš konkrétní účel. Ať už se jedná o školku, firmu, instituci.Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
  • Miroslav Lipavský

    56961 Dolní Újezd 635

  • (+420) 722 454 067
    info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat