56961 Dolní Újezd 635, CZ (+420) 722 454 067 info@edutabtv.cz

Dotykové obrazovky pro školy a firmy

Dotykové televize nebo dotykové monitory se stávají stále populárnější volbou pro vzdělávací instituce, firmy a domácnosti. Jedním z nejnovějších a nejvýkonnějších modelů je EdutabTV, který nabízí špičkovou technologii a inovativní funkcionalitu.

EdutabTV kombinuje prvky televize, tabletu a interaktivního displeje do jediného zařízení. Díky tomu umožňuje uživatelům interaktivní přístup k vzdělávacím a prezentačním materiálům. Dotykový displej s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly poskytuje jasný obraz z jakéhokoliv úhlu a umožňuje snadné ovládání gesty.

EdutabTV také nabízí široké možnosti připojení, včetně Wi-Fi, Bluetooth a USB. To umožňuje uživatelům snadno připojit zařízení a přehrávat videa, prezentace a další vzdělávací materiály.

Jednou z dalších možných vlastností EdutabTV je možnost integrovaného operační systému Android, který umožňuje uživatelům přístup ke stovkám aplikací a her přímo z televize. Toto využití přidává novou dimenzi do vzdělávání, protože učitelé mohou použít aplikace a hry k zábavnému a efektivnímu vyučování.

EdutabTV je také vybaven širokou škálou výukových nástrojů a funkcí, včetně interaktivního bílého plátna, které umožňuje uživatelům psát a kreslit přímo na obrazovce. Vysoká citlivost dotykového displeje zajišťuje plynulou a přesnou reakci na pohyb rukou a psaní.

EdutabTV nabízí inovativní a interaktivní přístup k vzdělávání, který může pomoci učitelům a studentům dosáhnout vynikajících výsledků. Jeho špičková technologie ho činí skvělou volbou pro každou instituci nebo domácnost, která hledá moderní a výkonnou dotykovou televizi.

Napište nám

Pokud se do 2 dnů neozveme zpět, kontaktujte nás.

EdutabTV - dotykové televize
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat