Popis zařízení

EdutabTV je kompletní sestava pro práci dotykem prstu či dotykovým perem. Skládá se ze stojanu, dotykové televize a výpočetní jednotky. Sestavu lze individuálně modifikovat podle potřeb zákazníka. Využívá se jako dotykové televize ve školství stejně tak jako dotykové televize pro firmy na prezentace, přednášky, animace, výstavy.

Dotyková televize do firem, škol a školek

Základem je obrazovka 49" (128cm) s dotykovým rámem. Pracuje v režimu multidotyku (ovládání více prsty či dotykovým perem). Obrazovka pracuje v rozlišení 4K. Poskytuje velmi dobrý jas i při osvětlené místnosti. Vestavěny jsou dva stereo reproduktory pro běžné ozvučení třídy. Obrazovku lze čistit běžnými čistícími prostředky a je chráněna bezpečnostním sklem.

Dotyková televize na zeď

Zařízení je umístěno na výškově nastavitelném stabilním mobilním stojanu nebo pevně zavěšeno na zdi. Rozměr stojanu i televize je navržen tak, aby prošel dveřmi a výtahem. Koncept je postaven jako nízkonákladový, jednotlivé komponenty lze rozebrat a opravit.

Sestavu ovládá počítač umístěný za televizí. Výkon a provedení počítače závisí na požadovaném využití. Přizpůsobit lze výkon, kapacitu i programové vybavení. Máme zkušenosti jak s výukovým software, tak prezentačním software ve firmách. K dispozici je také celá řada doplňků (webkamery, mikrofony, bezdrátová zařízení, roboti, virtuální realita a další).

Součástí dodávky je základní software pro plnohodnotnou práci. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Umíme řešit vzdálenou správu, zajistíme servis a údržbu.

Koncepty využití dotykové televize jsou velmi široké: výuka, přednášky, prezentace, výstavy, porady, 3D projekce, animace, projekce, informační kiosek na akcích a podobně.