Eshop

edutabtv-dotykove-televize-obrazovky-pro-skoly--skolky-firmy387
dotykove-monitory-s-prislusenstvim-0012
dotykova-televize-pro-skoly-skolky-firmy-45
dotykova-televize-pro-skoly-skolky-firmy-38
dotykove-monitory-profi-55-palcu-a-vyssi-01374
dotykove-monitory-s-prislusenstvim-0022
dotykove-monitory-s-prislusenstvim-0035
dotykove-monitory-s-prislusenstvim-0056
edutabtv-varianty-dotykovych-televizi6

Výkonná dotyková televize EdutabTV pro náročnější aplikace

Cena bez DPH:48 500,-
Cena s DPH:58 685,-
Cena / kg:
Výkonná dotyková sestava EdutabTV 50"
Kategorie: Dotykové televize

Interaktivní dotyková sestava pro školy i firmy EdutabTV 50" vhodná pro náročné uživatele (dotyková televize, stojan, mikropočítač, kabeláž). Verze pro náročné uživatele s nekompromisním výkonem. Zvládá výkonově náročné aplikace (3D modelování, prezentace), hodí se na prezentace, přednášky, výstavy i do školství. Tato verze vyniká svým výkonem, je rychlá, spolehlivá, okamžitá reakce na dotyk, rychlý náběh systému. Databanka základních vzdělávacích aplikací je součástí dodávky. Databanku lze v budoucnu libovolně rozšiřovat jak s využitím nekomerčního software, tak s využitím licencovaných profesionálních pedagogických nástrojů (dokoupení licence) na základě Vašich individuálních potřeb. Dostáváte funkční řešení včetně softwaru a nápadníku aplikací Výkon počítače bez kompromisů (velmi výkonný procesor, velký a rychlý SSD disk). tato sestava je vhodná i pro žáky se specifickými potřeby (autismus a podobně). Údržbu zvládne Váš IT správce, případně Vám poskytneme náš servis. Kontatujte nás pro konzultaci. Sestava je konfigurována a dodávána na zakázku. Jedná se o zakázkové zařízení, nelze využít lhůtu pro 14 denní vrácení zboží. S ohledem na povahu a rozměry sestavy nelze standardně využít přeprava sběrnou službou. Je možný osobní odběr či osobní doprava na Vaši adresu. Termín dodání do 3 týdnů.

Lze souběžně provozovat operační systém Windows i Android.

Tuto sestavu doporučujeme všem náročnějším uživatelům. Poskytuje velký komfort, velkou rychlost a moderní nenápadný mikropočítač. Poskytuje velký komfort jak při práci, tak údržbě.

Při výběru dotykové obrazovky je důležité zvážit několik základních bodů:
 • Velikost dotykové obrazovky by měla být vybrána na základě vašich potřeb. Pokud se jedná o dotykovou obrazovku pro pracovní účely ve velkých místnostech, může být větší obrazovka vhodnější. Naopak pro individuální využití nebo pro prezentace v malých třídách (nebo když bojujete s nedostatkem prostoru), může být menší obrazovka vhodná pro snadnou přenositelnost a přehlednost (žák stojící před obrazovkou má lepší přehlednost co je na ploše).
 • Rozlišení obrazovky ovlivňuje kvalitu zobrazení. Vyšší rozlišení umožňuje zobrazit více detailů a zvýrazňuje obrazovou kvalitu. Vysoké rozlišení je obvykle vhodné pro dotykové obrazovky s velkou úhlopříčkou.
 • Provedení sestavy. Na trhu je několik druhů mobilních stojanů, či držáky ukotvitelné do zdi. S výškovým nastavením či bez. Mobilní stojan umožňuje stěhování, umístění na stěnu zase šetří prostor.
 • Typ dotykové technologie. Kapacitní, rezistivní a infračervené dotykové technologie. Každá má své výhody a nevýhody. Například kapacitní technologie je vhodná pro přesné ovládání gesty, ale je podstatně dražší než infračervená technologie.
 • Připojovací porty: Připojení specifických zařízení. Například, jestliže potřebujete dotykovou obrazovku propojovat s externími zařízeními (počítače, projekční zařízení, kamery, mikrofony, brýle s virtuální realitou a další), mohou vzniknout specifické požadavky na konfiguraci sestavy.
 • Další funkce jako jsou reproduktory, příslušenství a software mohou být důležité pro vaše potřeby.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
 • Miroslav Lipavský

  56961 Dolní Újezd 635

 • (+420) 722 454 067
  info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat