logopedie-brepta-software-ms
logopedie-brepta-software-ms-skoly-zs-2
logopedie-brepta-software-ms-skoly-zs-3

Brepta logopedie

Cena bez DPH:2 884,-
Cena s DPH:3 490,-
Cena / kg:
Výukový a diagnostický program nejen pro logopedy
Možnosti kategorie: Speciální pedagogika
Výukový a diagnostický program nejen pro logopedy - zahrnuje problematiku rozvoje komunikativních dovedností v co nejširším pojetí. Multilicence pro jedno zařízení. Program je zaměřen především na děti předškolního věku, lze jej však využít i u dospělých.

Program je určen také pro děti se specifickými poruchami učení (snížená koncentrace, poruchy řeči, poruchy vnímání, dyslexie, dyskalkulie, dysgrafie, apod.).

Základ programu tvoří databáze cca 1.200 zvukových podnětů (zvuků, citoslovcí, slov, a vět). S každým zvukovým podnětem je spojen barevný obrázek. U většiny zvukových podnětů si může logoped nahrát přes mikrofon svoji variantu.

Program je navržen tak, aby s ním mohl klient (tedy i malé dítě) pracovat, alespoň v rámci jednotlivých úkolů, zcela samostatně - i proto je jeho ovládání velmi jednoduché. Základní princip programu spočívá v tom, že počítač generuje ("čte" či "říká") různé zvukové podněty, ke kterým klient vybírá odpovídající obrázky. Tento princip je zachován ve většině úkolů, které jsou rozčleněny jak z hlediska složitosti zvukových podnětů, tak i z hlediska složitosti řešení úloh.

Smyslem programu je rozvíjet samostatnou, zábavnou a přitažlivou formou komunikativní schopnosti klientů - od identifikace zvuků, hudby a hlasu, přes detekci, srovnání a výběr slabik, samohlásek a souhlásek. Součástí programu jsou i hry ze slovy (zdrobňování, slovní fotbal, rýmování, hlasové domino a pexeso) a větami (přiřazení obrázku k přečtené větě, volný popis postupně se měnícího obrázku, doplnění přečtené věty obrázkem, přiřazení správného tvaru přívlastku), fonační a rytmická cvičení. Programy jsou multimediální

Pracujete s 1.200 zvukovými podněty, které jsou spojeny s obrázky a jsou rozčleněny do kapitol, podle konkrétních zvukových podnětů.

 • zvuky
 • citoslovci
 • slabikami
 • souhláskami
 • samohláskami
 • obecnými slovy
 • větami
Program lze přizpůsobit (pomocí jeho nastavení) úrovni jakéhokoliv klienta. Každé nastavení lze uložit a kdykoliv příště se k němu vrátit. Program lze ovládat jen pomocí dvou kláves (Mezerník a Enter). Přímý a rychlý vstup do různých akcí, které program nabízí, je možný přes lištu ikon a informací, která je na obrazovce úkolu umístěna vždy na pravé straně obrazovky.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
 • Miroslav Lipavský

  56961 Dolní Újezd 635

 • (+420) 722 454 067
  info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat