Rady a náměty

Je nutné dokupovat k dotykovému monitoru nějaký software ?

Software k dotykovému monitoru
Speciální software k dotykovému monitoru není pro běžné využití třeba. Zařízení využívá počítač, který obsahuje operační systém. Pro práci na konkrétních projektech pak budete potřebovat specifické aplikace. A záleží na přístupu. Buď využijte již existující volně dostupné zdroje nebo využijete komerční nabídky rozsáhlých licenčních aplikací, které jsou obsahově bohatší. Tedy odpověď zní: záleží na Vašich požadavcích a přístupu k práci jaký zvolíte. V principu komerční licence nemusí být vůbec potřeba. Zařízení je oživené a obsahuje vše potřebné pro práci včetně základního nápadníku a obsahu.

Například škola může zvolit cestu využití stávajících existujících zdrojů z různých projektů a open source aplikací, které nevyžadují žádné další investice do licencování. Tato cesta je náročnější na přípravu, ale nevyžaduje další investice. Naopak instituce, která se s přípravami zdržovat nechce, může zvolit cestu nákupu komerčních rozsáhlých aplikací. Tato cesta je nákladnější, ale představuje minimální zátěž pro pedagoga. Obojí má své pro a proti, možnosti s Vámi rádi zkonzultujeme.

Stejně tak u kancelářských aplikací existuje několik cest, jak dosáhnout požadovaného výsledku podle konkrétního využití.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
  • Miroslav Lipavský

    56961 Dolní Újezd 635

  • (+420) 722 454 067
    info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat