Softwarová nezávislost

Programové vybavení není vázáno na žádného konkrétního dodavatele. Můžete si tedy zvolit vlastní cestu - buď nákup sofistikovaných licencí, či využití volně dostupných zdrojů. S volbou Vám rádi pomůžeme.

Vzdělávací aplikace a hry

Sestava již v základu obsahuje vybrané předinstalované vzdělávací hry a aplikace. Lze případně využít i vaše stávající nakoupené aplikace, které již máte ve škole. Doporučíme vhodný software pro Vaše individuální potřeby.

Microsoft vzdělávací aplikace EdutabTV

Android aplikace

Vybrané vzdělávací hry a aplikace z GooglePlay. Široká databanka aplikací v češtině i cizích jazycích.

Googleplay logo

Výhodou EdutabTV je zejména mobilita (možnost stěhování po třídách, kancelářích), ovládání dotykem, dobrý jas i v osvětlené místnosti. Nízké pořizovací a provozní náklady. Zařízení funguje jako obří tablet. Databanka aplikací pro školy a školky. Nezávislost na dodavateli softwaru, variabilní konfigurace a rozšiřující doplňky. Možnost prezentace předváděcího kusu u zákazníka.

EdutabTV - interaktivní dotyková televize


Dodávky, instalace, montáž, pronájem. Interaktivní dotykové televize pro školy, školky a firmy. Dotykové obrazovky pro mateřské školy, základní školy, učiliště. Moderní náhrada za interaktivní tabuli. Využivá se ve školství i v komerčním sektoru na prezentacích, výstavách, seminářích, předváděcích akcích. Pronájem prezentační techniky. Pronájem dotykové televize, dotykové obrazovky, zapůjčení dotykový prezentační panel, dotykové panely na veletrhy. Pronájem projekční techniky, prezentační techniky na veletrhy, výstavy, prezentace. Software pro školy, školky. Android aplikace, Windows aplikace, Microsoft Store, Googlelay Store. Vybavení do škol, vybavení do školek. Šablony do škol, šablony do školek. Počítače pro distanční výuku, pro studenty, počítače na homeoffice.

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies, Obchodní podmínky

Edutab.cz - interaktivní řešení pro školy a školkyWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOMSvatební půjčovnaAkce pro děti